شرکت بین المللی اقامت سبز - مهاجرت استرالیا

کاملترین مرجع مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای دائم مهارت:

جمعیت 22 میلیونی، نرخ نسبتا پائین بیکاری (5.7% در تاریخ May 2009) و نیاز استرالیا به نیروی کار متخصص در عرصه های فنی، مهندسی، پزشکی، صنعت IT و تجارت، نوید دهنده محیطی مستعد و مناسب برای افرادی است که در خود پتانسیل رشد و ارتقا را در محیطی که به ارزشهای انسانی و حرفه ایی شان احترام گذارده می شود، می باشد.

اگر شما حرفه خود را به خوبی بلد باشید و بر زبان انگلیسی نیز تسلط داشته باشید مطمئن باشید با یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند می توانید زندگی بسیار خوبی را در استرالیا تجربه کنید.

2 نوع ویزای اصلی در مجموعه ویزای مهارت می باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق
ویزای Skilled Independent:

برای اخذ این ویزا شما با داشتن امتیاز لازم نیاز به داشتن اسپانسر (ایالتی و یا فامیل) نخواهید داشت. مزیت این ویزا این است که شما در هر کجای استرالیا که بخواهید می توانید زندگی کنید و ویزای شما از ابتدا دایم خواهد بود.

مهاجرت به استرالیا از طریق
ویزای Skilled Sponsored:

در صورتیکه شما از 120 امتیاز لازم برخوردار نباشید می توانید بواسطه اسپانسر شدن یکی از ایالات استرالیا و یا یک فامیل واجد شرایط 10 تا 25 امتیاز( بسته به نوع اسپانسرشیپ) کسری امتیاز خود را جبران کنید.

از مزیت های این ویزا این است که در صورتیکه اسپانسر داشته باشید زمان کوتاهتری برای گرفتن ویزا منتظر خواهید بود و به جبران کمبود امتیاز شما کمک خواهد شد. اما از معایب این ویزا این است که شما در انتخاب مکان زندگی خود در 2 سال اول با محدودیتهایی روبرو خواهید شد و ویزای شما از همان ابتدا به ساکن دایم نمی باشد. (در بعضی شرایط از بیمه درمانی رایگان نیز برخورداد نخواهید شد.)

و اما شرایط این ویزا به صورت کلی بدین صورت است:

رشته / شغل سن زبان سابقه کار زمان انتظار
فنی مهندسی حداکثر 44 سال تمام حداقل IELTS 6 (آکادمیک یا جنرال) حداقل یکسال پس از فارغ التحصیلی (برای گرفتن 10 امتیاز سابقه کار حداقل 3 سال) 12 الی 18 ماه (بدون احتساب زمان Assessment)
پزشکی و تمامی مشاغل مربوط حداکثر 44 سال تمام حداقل IELTS 7 Academic حداقل یکسال پس از اتمام طرح (برای گرفتن 10 امتیاز سابقه کار حداقل 3 سال) 12 الی 18 ماه (بدون احتساب زمان Assessment)
فنی و حرفه ایی حداکثر 44 سال تمام حداقل IELTS 5 (آکادمیک یا جنرال) در اکثر رشته ها &<60;حداقل 5 سال سابقه کار مفید 12 الی 18 ماه (بدون احتساب زمان Assessment)
دیگر رشته های دانشگاهی حداکثر 44 سال تمام حداقل IELTS 6 (آکادمیک یا جنرال) حداقل یکسال پس از فارغ التحصیلی (برای گرفتن 10 امتیاز سابقه کار حداقل 3 سال) 12 الی 18 ماه (بدون احتساب زمان Assessment)
برخی از مزایای دریافت ویزای دائم استرالیا
  • برخورداری از Meidcare
  • دریافت مزایای دولتی پس از 2 سال انتظار
  • کمک مالی به فرزندان شما
  • تخفیف در شهریه دانشگاه


نکات بسیار مهم:

1. در صورتیکه شما توسط یک فامیل حائز شرایط و یا توسط یکی از ایالات استرالیا حمایت شوید و مجموع 4 باند امتحان IELTS شما 6 باشد (ولی یکی یا چندتا زیر 6 باشد) نیز این نمره قابل قبول خواهد بود و زمان انتظار کوتاهتر می شود.

2. از ارائه سابقه کار جعلی به شدت بپرهیزید. در صورتیکه مشاور و یا وکیل شما به شما پیشنهاد تهیه سابقه کاری داد مطمئن باشید 2 حالت بیشتر ندارد. یا کلاهبردار است یا اصلا متوجه نیست مرتکب چه خطای بزرگی شده است.

3. در مراحل مختلف هر کدام از این ویزاها نکات بسیار ریزی نهفته است که ما اکیدا توصیه می کنیم با یک مشاور امین مهاجرتی این مراحل را طی طریق نمایید.

ارزیابی Online ویزای دائم مهارت ...